D55342K07B10E0PS3 datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    D55342K07B10E0PS3
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Intertechnology D55342K07B10E0PS3 Case Style: Molded Failure Rate: P Military Standard: MIL-PRF-55342 Mounting Style: Surface Mount Operating Temp Range: -55C to 150C Package / Case: 1206 Power Rating(s): 1/4W Product Depth (mm): 1.6mm Product Height (mm): 0.51mm Product Length (mm): 3.18mm Resistance: 10kohm Temperature Coefficient: ?±100 Tolerance (+ Or -): 1% Type: Thick Film